İçeriğe geç

Düzce Yol Tarifi

Düzce yol tarifi; yazımızda öncelikle Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce’ye nasıl gidilir? Düzce yol tarifi? Düzce yol haritası? Düzce İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce İli Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip ellinci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır. Düzce ilinin doğusunda Zonguldak ve Karabük, batısında Sakarya, Güneyinde ise Bolu illeri bulunmaktadır. Düzce ili Karadeniz iklimine sahiptir. Düzce ülkemizde turizmin önemli noktalarından biridir. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Düzce ili 2019 yılı TÜİK verilerine göre 392.166 nüfusa sahiptir. Düzce, Türkiye’nin Düzce ilinin merkez ilçesidir. 9 Aralık 1999 tarihinde Düzce Bolu’dan ayrılarak il statüsü kazandı.

Düzce ili hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

Düzce Yol Tarifi

Düzce Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Düzce Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Düzce’ye Nasıl Gidilir? 

Düzce’ye kara yolu, hava yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Düzce’ye gelebilirsiniz. Düzce karayolu ile İstanbul’a yaklaşık 217 km, Ankara’ya yaklaşık 236 km, İzmir’den ise yaklaşık 549 km uzaklıktadır. Hava yolu ve demir yolu ile ulaşımı yoktur.

Düzce İlçeleri Yol Tarifi?

Yukarıda yer alan bilgiler ile Düzce iline kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şimdi ise Düzce ilimize bağlı ilçelerin yol tarifine ulaşmak için aşağıdaki listede yer alan ve gitmek istediğiniz ilçeye tıklayarak yol güzergahı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Düzce İlçeleri

  • Akçakoca
  • Cumayeri
  • Çilimli
  • Gölyaka
  • Gümüşova
  • Kaynaşlı
  • Yığılca