Isparta Zonguldak Arası Kaç KM

Isparta Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Isparta ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Isparta Zonguldak arası kaç km? Isparta Zonguldak arası kaç saat? Isparta Zonguldak yol tarifi? Isparta Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Isparta ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Isparta Zonguldak Arası Kaç KM

Isparta Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 635 km’dir. Isparta Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 425 km’dir.

Isparta Zonguldak Arası Kaç KM

Isparta Zonguldak Arası Kaç Saat

Isparta Zonguldak arası kaç saat; Isparta Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 635 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. Isparta Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Isparta Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 425 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Isparta Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Isparta Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 635 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 35 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 51 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Isparta Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Isparta Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.