İçeriğe geç

Gümüşhane Zonguldak Arası Kaç KM

Gümüşhane Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Gümüşhane ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gümüşhane Zonguldak arası kaç km? Gümüşhane Zonguldak arası kaç saat? Gümüşhane Zonguldak yol tarifi? Gümüşhane Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gümüşhane ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane Zonguldak Arası Kaç KM

Gümüşhane Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 833 km’dir. Gümüşhane Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 645 km’dir.

Gümüşhane Zonguldak Arası Kaç KM

Gümüşhane Zonguldak Arası Kaç Saat

Gümüşhane Zonguldak arası kaç saat; Gümüşhane Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 833 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Gümüşhane Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Gümüşhane Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 645 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 21 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 21 dakika

Gümüşhane Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gümüşhane Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 833 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 46 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 67 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gümüşhane Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gümüşhane Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.