İçeriğe geç

Giresun Zonguldak Arası Kaç KM

Giresun Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Giresun ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Giresun Zonguldak arası kaç km? Giresun Zonguldak arası kaç saat? Giresun Zonguldak yol tarifi? Giresun Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Giresun ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Giresun Zonguldak Arası Kaç KM

Giresun Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 727 km’dir. Giresun Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 557 km’dir.

Giresun Zonguldak Arası Kaç KM

Giresun Zonguldak Arası Kaç Saat

Giresun Zonguldak arası kaç saat; Giresun Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 727 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Giresun Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Giresun Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 557 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Giresun Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Giresun Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 727 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 40 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 59 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Giresun Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Giresun Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.