İçeriğe geç

Gaziantep Zonguldak Arası Kaç KM

Gaziantep Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Gaziantep ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gaziantep Zonguldak arası kaç km? Gaziantep Zonguldak arası kaç saat? Gaziantep Zonguldak yol tarifi? Gaziantep Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gaziantep ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Gaziantep ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gaziantep ili yüzölçümü yaklaşık 6,803 km2’dir. Gaziantep ilinin coğrafi konumu ise 37°02′26″K 37°18′25″D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Gaziantep Zonguldak Arası Kaç KM

Gaziantep Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 986 km’dir. Gaziantep Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 686 km’dir.

Gaziantep Zonguldak Arası Kaç KM

Gaziantep Zonguldak Arası Kaç Saat

Gaziantep Zonguldak arası kaç saat; Gaziantep Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 986 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Gaziantep Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Gaziantep Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 686 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Gaziantep Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gaziantep Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 986 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 55 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 79 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gaziantep Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gaziantep Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gaziantep’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gaziantep’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.