İçeriğe geç

Eskişehir Zonguldak Arası Kaç KM

Eskişehir Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Zonguldak arası kaç km? Eskişehir Zonguldak arası kaç saat? Eskişehir Zonguldak yol tarifi? Eskişehir Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Zonguldak Arası Kaç KM

Eskişehir Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 387 km’dir. Eskişehir Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 217 km’dir.

Eskişehir Zonguldak Arası Kaç KM

Eskişehir Zonguldak Arası Kaç Saat

Eskişehir Zonguldak arası kaç saat; Eskişehir Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 387 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 217 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Eskişehir Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 387 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 22 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 31 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.