İçeriğe geç

Erzincan Zonguldak Arası Kaç KM

Erzincan Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Erzincan ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Erzincan Zonguldak arası kaç km? Erzincan Zonguldak arası kaç saat? Erzincan Zonguldak yol tarifi? Erzincan Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Erzincan ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km2’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Erzincan Zonguldak Arası Kaç KM

Erzincan Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 835 km’dir. Erzincan Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 678 km’dir.

Erzincan Zonguldak Arası Kaç KM

Erzincan Zonguldak Arası Kaç Saat

Erzincan Zonguldak arası kaç saat; Erzincan Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 835 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Erzincan Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Erzincan Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 678 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Erzincan Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Erzincan Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 835 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 46 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 67 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Erzincan Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Erzincan Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.