Zonguldak Ereğli Arası Kaç KM

Zonguldak Ereğli arası kaç km; yazımızda öncelikle Zonguldak ve Ereğli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Zonguldak Ereğli arası kaç km? Zonguldak Ereğli arası kaç saat? Zonguldak Ereğli yol tarifi? Zonguldak Ereğli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Zonguldak ile Ereğli İli Hakkında Genel Bilgiler

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ilinin yüzölçümü yaklaşık 3,306 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° 27′ 12.6792” Kuzey ve 31° 47′ 21.7644” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ereğli ilçesi;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Ereğli ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 2,214 km2dir. Ereğli ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 30′ 44.3448” Kuzey ve 34° 2′ 55.6980” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak Ereğli Arası Kaç KM

Zonguldak Ereğli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 680 km’dir.

Zonguldak Ereğli Arası Kaç KM

Zonguldak Ereğli Arası Kaç Saat

Zonguldak Ereğli arası kaç saat; Zonguldak Ereğli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 680 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika  sürmektedir. Zonguldak Ereğli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Zonguldak Ereğli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Zonguldak Ereğli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 680 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 38 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 55 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Zonguldak Ereğli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Zonguldak Ereğli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ereğli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ereğli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.