İçeriğe geç

Elazığ Zonguldak Arası Kaç KM

Elazığ Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Elazığ ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Elazığ Zonguldak arası kaç km? Elazığ Zonguldak arası kaç saat? Elazığ Zonguldak yol tarifi? Elazığ Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Elazığ ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Elazığ ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Elazığ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Elazığ ili yüzölçümü yaklaşık 9,153 km2’dir. Elazığ ilinin coğrafi konumu ise 40° 21’ ile 38° 30’K 38°17 ile 39°11D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Elazığ Zonguldak Arası Kaç KM

Elazığ Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1024 km’dir. Elazığ Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 705 km’dir.

Elazığ Zonguldak Arası Kaç KM

Elazığ Zonguldak Arası Kaç Saat

Elazığ Zonguldak arası kaç saat; Elazığ Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1024 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Elazığ Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Elazığ Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 705 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 26 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 26 dakika

Elazığ Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Elazığ Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1024 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 57 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 82 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Elazığ Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Elazığ Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Elazığ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Elazığ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.