İçeriğe geç

Edirne Zonguldak Arası Kaç KM

Edirne Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Edirne ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Edirne Zonguldak arası kaç km? Edirne Zonguldak arası kaç saat? Edirne Zonguldak yol tarifi? Edirne Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Edirne ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Edirne ili;

Marmara bölgesinde yer alan Edirne ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Edirne ili yüzölçümü yaklaşık 6,098 km2’dir. Edirne ilinin coğrafi konumu ise 41.288°K 26.5215°D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Edirne Zonguldak Arası Kaç KM

Edirne Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 565 km’dir. Edirne Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 437 km’dir.

Edirne Zonguldak Arası Kaç KM

Edirne Zonguldak Arası Kaç Saat

Edirne Zonguldak arası kaç saat; Edirne Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 565 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Edirne Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Edirne Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 437 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Edirne Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Edirne Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 565 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 32 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 46 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Edirne Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Edirne Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Edirne’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Edirne’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.