İçeriğe geç

Düzce Zonguldak Arası Kaç KM

Düzce Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Zonguldak arası kaç km? Düzce Zonguldak arası kaç saat? Düzce Zonguldak yol tarifi? Düzce Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Düzce Zonguldak Arası Kaç KM

Düzce Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 122 km’dir. Düzce Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 77 km’dir.

Düzce Zonguldak Arası Kaç KM

Düzce Zonguldak Arası Kaç Saat

Düzce Zonguldak arası kaç saat; Düzce Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 122 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 77 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 36 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Uçak ile;

36 dakika

Düzce Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 122 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 10 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.