Denizli Zonguldak Arası Kaç KM

Denizli Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Denizli ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Denizli Zonguldak arası kaç km? Denizli Zonguldak arası kaç saat? Denizli Zonguldak yol tarifi? Denizli Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Denizli ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Denizli ili yüzölçümü yaklaşık 12.134 km2’dir. Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37°46′24.3″K 29°5′12.9″D  GPS     koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Denizli Zonguldak Arası Kaç KM

Denizli Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 738 km’dir. Denizli Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 480 km’dir.

Denizli Zonguldak Arası Kaç KM

Denizli Zonguldak Arası Kaç Saat

Denizli Zonguldak arası kaç saat; Denizli Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 738 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Denizli Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Denizli Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 480 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 8 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 8 dakika

Denizli Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Denizli Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 738 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 41 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 60 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Denizli Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Denizli Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.