İçeriğe geç

Çorum Zonguldak Arası Kaç KM

Çorum Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Çorum ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çorum Zonguldak arası kaç km? Çorum Zonguldak arası kaç saat? Çorum Zonguldak yol tarifi? Çorum Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çorum ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Çorum Zonguldak Arası Kaç KM

Çorum Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 421 km’dir. Çorum Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 285 km’dir.

Çorum Zonguldak Arası Kaç KM

Çorum Zonguldak Arası Kaç Saat

Çorum Zonguldak arası kaç saat; Çorum Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 421 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Çorum Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Çorum Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 285 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 52 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

52 dakika

Çorum Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çorum Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 421 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 24 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 34 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çorum Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çorum Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.