İçeriğe geç

Zonguldak Çaycuma Arası Kaç KM

Zonguldak Çaycuma arası kaç km; yazımızda öncelikle Zonguldak ve Çaycuma şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Zonguldak Çaycuma arası kaç km? Zonguldak Çaycuma arası kaç saat? Zonguldak Çaycuma yol tarifi? Zonguldak Çaycuma arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Zonguldak ile Çaycuma İli Hakkında Genel Bilgiler

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ilinin yüzölçümü yaklaşık 3,306 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° 27′ 12.6792” Kuzey ve 31° 47′ 21.7644” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Çaycuma ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çaycuma ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 492 km2dir. Çaycuma ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 25′ 43.1112” Kuzey ve 32° 4′ 37.9416” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak Çaycuma Arası Kaç KM

Zonguldak Çaycuma arası mesafe karayolu ile yaklaşık 35 km’dir.

Zonguldak Çaycuma Arası Kaç KM

Zonguldak Çaycuma Arası Kaç Saat

Zonguldak Çaycuma arası kaç saat; Zonguldak Çaycuma arası mesafe karayolu ile yaklaşık 35 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Zonguldak Çaycuma arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

40 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Zonguldak Çaycuma Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Zonguldak Çaycuma arası mesafe karayolu ile yaklaşık 35 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Zonguldak Çaycuma Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Zonguldak Çaycuma arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çaycuma’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çaycuma’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.