İçeriğe geç

Çankırı Zonguldak Arası Kaç KM

Çankırı Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Çankırı ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çankırı Zonguldak arası kaç km? Çankırı Zonguldak arası kaç saat? Çankırı Zonguldak yol tarifi? Çankırı Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çankırı ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Çankırı ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Çankırı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çankırı ili yüzölçümü yaklaşık 7,388 km2’dir. Çankırı ilinin coğrafi konumu ise 40° 30′41°K 32° 30′34°D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Çankırı Zonguldak Arası Kaç KM

Çankırı Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 263 km’dir. Çankırı Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 181 km’dir.

Çankırı Zonguldak Arası Kaç KM

Çankırı Zonguldak Arası Kaç Saat

Çankırı Zonguldak arası kaç saat; Çankırı Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 263 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. Çankırı Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir. Çankırı Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 181 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 44 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

Uçak ile;

44 dakika

Çankırı Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çankırı Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 263 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 15 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 22 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çankırı Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çankırı Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çankırı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çankırı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.