İçeriğe geç

Burdur Zonguldak Arası Kaç KM

Burdur Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Burdur ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Burdur Zonguldak arası kaç km? Burdur Zonguldak arası kaç saat? Burdur Zonguldak yol tarifi? Burdur Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Burdur ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Burdur Zonguldak Arası Kaç KM

Burdur Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 654 km’dir. Burdur Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 436 km’dir.

Burdur Zonguldak Arası Kaç Saat

Burdur Zonguldak arası kaç saat; Burdur Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 654 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Burdur Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Burdur Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 436 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 4 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 4 dakika

Burdur Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Burdur Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 654 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 36 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 53 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Burdur Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Burdur Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.