İçeriğe geç

Bolu Zonguldak Arası Kaç KM

Bolu Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Zonguldak arası kaç km? Bolu Zonguldak arası kaç saat? Bolu Zonguldak yol tarifi? Bolu Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Bolu Zonguldak Arası Kaç KM

Bolu Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 161 km’dir. Bolu Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 82 km’dir.

Bolu Zonguldak Arası Kaç Saat

Bolu Zonguldak arası kaç saat; Bolu Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 161 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Bolu Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir. Bolu Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 82 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 36 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Uçak ile;

36 dakika

Bolu Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 161 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 9 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 13 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.