Bitlis Zonguldak Arası Kaç KM

Bitlis Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Bitlis ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bitlis Zonguldak arası kaç km? Bitlis Zonguldak arası kaç saat? Bitlis Zonguldak yol tarifi? Bitlis Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bitlis ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Bitlis ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bitlis ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bitlis ili yüzölçümü yaklaşık 10,582 km2’dir. Bitlis ilinin coğrafi konumu ise 38°31′33″K 42°23′16″D  GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Bitlis Zonguldak Arası Kaç KM

Bitlis Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1477 km’dir. Bitlis Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 944 km’dir.

Bitlis Zonguldak Arası Kaç Saat

Bitlis Zonguldak arası kaç saat; Bitlis Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1477 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Bitlis Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 18 saat 30 dakika sürmektedir. Bitlis Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 944 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

16 saat 30 dakika

Otobüs ile;

18 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 45 dakika

Bitlis Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bitlis Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1477 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 82 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 119 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bitlis Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bitlis Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bitlis’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bitlis’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.