İçeriğe geç

Bilecik Zonguldak Arası Kaç KM

Bilecik Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Zonguldak arası kaç km? Bilecik Zonguldak arası kaç saat? Bilecik Zonguldak yol tarifi? Bilecik Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Zonguldak Arası Kaç KM

Bilecik Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 279 km’dir. Bilecik Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 212 km’dir.

Bilecik Zonguldak Arası Kaç Saat

Bilecik Zonguldak arası kaç saat; Bilecik Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 279 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. Bilecik Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir. Bilecik Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 212 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 46 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

Uçak ile;

46 dakika

Bilecik Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 279 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 16 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 23 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.