İçeriğe geç

Batman Zonguldak Arası Kaç KM

Batman Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Batman ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Batman Zonguldak arası kaç km? Batman Zonguldak arası kaç saat? Batman Zonguldak yol tarifi? Batman Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Batman ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Batman Zonguldak Arası Kaç KM

Batman Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1369 km’dir. Batman Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 893 km’dir.

Batman Zonguldak Arası Kaç Saat

Batman Zonguldak arası kaç saat; Batman Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1369 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Batman Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 17 saat 30 dakika sürmektedir. Batman Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 893 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 41 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat 30 dakika

Otobüs ile;

17 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 41 dakika

Batman Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Batman Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1369 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 76 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 110 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Batman Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Batman Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.