Zonguldak Amasra Arası Kaç KM

Zonguldak Amasra arası kaç km; yazımızda öncelikle Zonguldak ve Amasra şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Zonguldak Amasra arası kaç km? Zonguldak Amasra arası kaç saat? Zonguldak Amasra yol tarifi? Zonguldak Amasra arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Zonguldak ile Amasra İli Hakkında Genel Bilgiler

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ilinin yüzölçümü yaklaşık 3,306 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° 27′ 12.6792” Kuzey ve 31° 47′ 21.7644” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Amasra ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Amasra ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 178 km2dir. Amasra ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 44′ 49.2756” Kuzey ve 32° 23′ 7.9296” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak Amasra Arası Kaç KM

Zonguldak Amasra arası mesafe karayolu ile yaklaşık 105 km’dir.

Zonguldak Amasra Arası Kaç KM

Zonguldak Amasra Arası Kaç Saat

Zonguldak Amasra arası kaç saat; Zonguldak Amasra arası mesafe karayolu ile yaklaşık 105 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Zonguldak Amasra arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Zonguldak Amasra Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Zonguldak Amasra arası mesafe karayolu ile yaklaşık 105 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Zonguldak Amasra Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Zonguldak Amasra arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Amasra’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Amasra’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.