Yozgat Zonguldak Arası Kaç KM

Yozgat Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Yozgat ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Yozgat Zonguldak arası kaç km? Yozgat Zonguldak arası kaç saat? Yozgat Zonguldak yol tarifi? Yozgat Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Yozgat ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Yozgat ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Yozgat ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Yozgat ili yüzölçümü yaklaşık 14,123 km2’dir. Yozgat ilinin coğrafi konumu ise 38° 57′45.5″N 40° 14′37.4″N Kuzey 34° 04′ 23.7″E 36° 09′25.0″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Yozgat Zonguldak Arası Kaç KM

Yozgat Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1365 km’dir. Yozgat Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1075 km’dir.

Yozgat Zonguldak Arası Kaç KM

Yozgat Zonguldak Arası Kaç Saat

Yozgat Zonguldak arası kaç saat; Yozgat Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1365 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Yozgat Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 17 saat 30 dakika sürmektedir. Yozgat Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1075 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat 30 dakika

Otobüs ile;

17 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat

Yozgat Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Yozgat Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1365 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 76 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 110 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Yozgat Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Yozgat Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Yozgat’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Yozgat’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.