Düzce Yozgat Arası Kaç KM

Düzce Yozgat arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Yozgat şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Yozgat arası kaç km? Düzce Yozgat arası kaç saat? Düzce Yozgat yol tarifi? Düzce Yozgat arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Yozgat İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Yozgat ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Yozgat ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Yozgat ili yüzölçümü yaklaşık 14,123 km2’dir. Yozgat ilinin coğrafi konumu ise 38° 57′45.5″N 40° 14′37.4″N Kuzey 34° 04′ 23.7″E 36° 09′25.0″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Düzce Yozgat Arası Kaç KM

Düzce Yozgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 448 km’dir. Düzce Yozgat arası mesafe havayolu ile yaklaşık 330 km’dir.

Düzce Yozgat Arası Kaç KM

Düzce Yozgat Arası Kaç Saat

Düzce Yozgat arası kaç saat; Düzce Yozgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 448 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Düzce Yozgat arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Yozgat arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 330 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 56 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

56 dakika

Düzce Yozgat Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Yozgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 448 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 25 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 36 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Yozgat Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Yozgat arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Yozgat’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Yozgat’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.