İçeriğe geç

Yığılca Yol Tarifi

Düzce Yığılca yol tarifi; yazımızda öncelikle Yığılca şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Yığılca’ya nasıl gidilir? Yığılca yol tarifi? Yığılca yol haritası? Yığılca İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Yığılca İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce’nin ilçesi olan Yığılca, Düzce’nin yerleşim yerlerinden biridir. Yığılca İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 636 km2’dir. Yığılca ilçesinin rakımı ise 326 m olarak hesaplanmıştır. Yığılca ilçesinin Kuzeyinde Akçakoca ve Zonguldak, doğusunda ve güneyinde Bolu, batısında Düzce Merkez ilçeleri bulunmaktadır. Yığılca ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Yığılca İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Yığılca ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 15.008 nüfusa sahiptir.

Yığılca İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Yığılca Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Yığılca’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Yığılca Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Yığılca’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Yığılca’ya Nasıl Gidilir? Yığılca Yol Tarifi

Yığılca’ya kara yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Yığılca’ya gelebilirsiniz. Yığılca karayolu ile Düzce şehir merkezine 37.2 km, İstanbul’a yaklaşık 261 km, Ankara’ya yaklaşık 270 km, İzmir’den ise yaklaşık 614 km uzaklıktadır. Hava yolu ulaşımı ve Demir yolu ile ulaşımı yoktur.