İçeriğe geç

Gümüşhane Yalova Arası Kaç KM

Gümüşhane Yalova arası kaç km; yazımızda öncelikle Gümüşhane ve Yalova şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gümüşhane Yalova arası kaç km? Gümüşhane Yalova arası kaç saat? Gümüşhane Yalova yol tarifi? Gümüşhane Yalova arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gümüşhane ile Yalova İli Hakkında Genel Bilgiler

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Yalova ili;

Marmara bölgesinde yer alan Yalova ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Yalova ili yüzölçümü yaklaşık 798 km2’dir. Yalova ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′ ve 29° 35′ Doğu, 40° 28′ ve 40° 45′ Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane Yalova Arası Kaç KM

Gümüşhane Yalova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1077 km’dir. Gümüşhane Yalova arası mesafe havayolu ile yaklaşık 863 km’dir.

Gümüşhane Yalova Arası Kaç KM

Gümüşhane Yalova Arası Kaç Saat

Gümüşhane Yalova arası kaç saat; Gümüşhane Yalova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1077 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat sürmektedir. Gümüşhane Yalova arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat sürmektedir. Gümüşhane Yalova arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 863 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat

Otobüs ile;

14 saat

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Gümüşhane Yalova Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gümüşhane Yalova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1077 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 60 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 87 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gümüşhane Yalova Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gümüşhane Yalova arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Yalova’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Yalova’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.