İçeriğe geç

Yalova Esenköy Arası Kaç KM

Yalova Esenköy arası kaç km; yazımızda öncelikle Yalova ve Esenköy şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Yalova Esenköy arası kaç km? Yalova Esenköy arası kaç saat? Yalova Esenköy yol tarifi? Yalova Esenköy arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Yalova ile Esenköy İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Yalova ili;

Marmara bölgesinde yer alan Yalova ilinin yüzölçümü yaklaşık 850km2’dir.Yalova ilinin coğrafi konumu ise 40° 39′ 17.6256” Kuzey ve 29° 17′ 3.0660” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Esenköy ilçesi;

Marmarabölgesinde yer alan Esenköyilçesinin yüzölçümü yaklaşık –km2dir.Esenköy ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 37′ 16.4460” Kuzey ve 28° 57′ 20.8440” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Yalova Esenköy Arası Kaç KM

Yalova Esenköy arası mesafe karayolu ile yaklaşık 35 km’dir.

Yalova Esenköy Arası Kaç KM

Yalova Esenköy Arası Kaç Saat

Yalova Esenköy arası kaç saat; Yalova Esenköy arası mesafe karayolu ile yaklaşık 35 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Yalova Esenköy arası mesafe otobüs ile yaklaşık1 saat30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

40 dakika

Otobüs ile;

1 saat 30 dakika

Yalova Esenköy Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Yalova Esenköy arası mesafe karayolu ile yaklaşık 35 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Yalova Esenköy Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Yalova Esenköy arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Yalova’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Yalova’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Esenköy’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Esenköy’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.