İçeriğe geç

Erzincan Yalova Arası Kaç KM

Erzincan Yalova arası kaç km; yazımızda öncelikle Erzincan ve Yalova şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Erzincan Yalova arası kaç km? Erzincan Yalova arası kaç saat? Erzincan Yalova yol tarifi? Erzincan Yalova arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Erzincan ile Yalova İli Hakkında Genel Bilgiler

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km2’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Yalova ili;

Marmara bölgesinde yer alan Yalova ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Yalova ili yüzölçümü yaklaşık 798 km2’dir. Yalova ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′ ve 29° 35′ Doğu, 40° 28′ ve 40° 45′ Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Erzincan Yalova Arası Kaç KM

Erzincan Yalova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1006 km’dir. Erzincan Yalova arası mesafe havayolu ile yaklaşık 874 km’dir.

Erzincan Yalova Arası Kaç KM

Erzincan Yalova Arası Kaç Saat

Erzincan Yalova arası kaç saat; Erzincan Yalova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1006 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Erzincan Yalova arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Erzincan Yalova arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 874 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Erzincan Yalova Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Erzincan Yalova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1006 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 56 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 81 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Erzincan Yalova Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Erzincan Yalova arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Yalova’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Yalova’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.