İçeriğe geç

Düzce Yalova Arası Kaç KM

Düzce Yalova arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Yalova şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Yalova arası kaç km? Düzce Yalova arası kaç saat? Düzce Yalova yol tarifi? Düzce Yalova arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Yalova İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Yalova ili;

Marmara bölgesinde yer alan Yalova ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Yalova ili yüzölçümü yaklaşık 798 km2’dir. Yalova ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′ ve 29° 35′ Doğu, 40° 28′ ve 40° 45′ Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Düzce Yalova Arası Kaç KM

Düzce Yalova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 185 km’dir. Düzce Yalova arası mesafe havayolu ile yaklaşık 160 km’dir.

Düzce Yalova Arası Kaç KM

Düzce Yalova Arası Kaç Saat

Düzce Yalova arası kaç saat; Düzce Yalova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 185 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Düzce Yalova arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir. Düzce Yalova arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 160 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 42 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Uçak ile;

42 dakika

Düzce Yalova Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Yalova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 185 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 11 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 15 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Yalova Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Yalova arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Yalova’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Yalova’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.