Yalova Çınarcık Arası Kaç KM

Yalova Çınarcık arası kaç km; yazımızda öncelikle Yalova ve Çınarcık şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Yalova Çınarcık arası kaç km? Yalova Çınarcık arası kaç saat? Yalova Çınarcık yol tarifi? Yalova Çınarcık arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Yalova ile Çınarcık İli Hakkında Genel Bilgiler

Yalova ili;

Marmara bölgesinde yer alan Yalova ilinin yüzölçümü yaklaşık 798 km2’dir. Yalova ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′ ve 29° 35′ Doğu, 40° 28′ ve 40° 45′ Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Çınarcık ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Çınarcık ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 178 km2dir. Çınarcık ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 38′ 42.5652” Kuzey ve 29° 7′ 9.2712” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Yalova Çınarcık Arası Kaç KM

Yalova Çınarcık arası mesafe karayolu ile yaklaşık 25 km’dir. Yalova Çınarcık arası mesafe havayolu ile yaklaşık 19 km’dir.

Yalova Çınarcık Arası Kaç KM

Yalova Çınarcık Arası Kaç Saat

Yalova Çınarcık arası kaç saat; Yalova Çınarcık arası mesafe karayolu ile yaklaşık 25 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Yalova Çınarcık arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir. Yalova Çınarcık arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 19 kilometredir.

Özel araç ile;

30 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Yalova Çınarcık Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Yalova Çınarcık arası mesafe karayolu ile yaklaşık 25 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Yalova Çınarcık Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Yalova Çınarcık arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Yalova’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Yalova’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çınarcık’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çınarcık’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.