Yalova Bodrum Arası Kaç KM

Yalova Bodrum arası kaç km; yazımızda öncelikle Yalova ve Bodrum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Yalova Bodrum arası kaç km? Yalova Bodrum arası kaç saat? Yalova Bodrum yol tarifi? Yalova Bodrum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Yalova ile Bodrum İli Hakkında Genel Bilgiler

Yalova ili;

Marmara bölgesinde yer alan Yalova ilinin yüzölçümü yaklaşık 850 km2’dir. Yalova ilinin coğrafi konumu ise 40° 39′ 17.6256” Kuzey ve 29° 17′ 3.0660” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bodrum ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Bodrum ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 650 km2dir. Bodrum ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 2′ 3.8724” Kuzey ve 27° 25′ 49.9440” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Yalova Bodrum Arası Kaç KM

Yalova Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 613 km’dir.

Yalova Bodrum Arası Kaç KM

Yalova Bodrum Arası Kaç Saat

Yalova Bodrum arası kaç saat; Yalova Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 613 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. Yalova Bodrum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

Yalova Bodrum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Yalova Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 613 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 34 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 50 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Yalova Bodrum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Yalova Bodrum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Yalova’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Yalova’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bodrum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bodrum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.