İçeriğe geç

Van Bilecik Arası Kaç KM

Van Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Van ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Van Bilecik arası kaç km? Van Bilecik arası kaç saat? Van Bilecik yol tarifi? Van Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Van ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Van ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Van ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Van ili yüzölçümü yaklaşık 21,334 km2’dir. Van ilinin coğrafi konumu ise 37° 43′ 48.4″39° 22′ 24.2″N Kuzey 42° 39′ 42.8″E 44°30′ 46.1″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS  koordinatlarıdır.

Van Bilecik Arası Kaç KM

Van Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1519 km’dir. Van Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1167 km’dir.

Van Bilecik Arası Kaç Saat

Van Bilecik arası kaç saat; Van Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1519 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 17 saat sürmektedir. Van Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 19 saat sürmektedir. Van Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1167 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

17 saat

Otobüs ile;

19 saat

Uçak ile;

2 saat 5 dakika

Van Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Van Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1519 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 84 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 124 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Van Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Van Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Van’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Van’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz