Uşak Zonguldak Arası Kaç KM

Uşak Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Uşak ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Uşak Zonguldak arası kaç km? Uşak Zonguldak arası kaç saat? Uşak Zonguldak yol tarifi? Uşak Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Uşak ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Uşak Zonguldak Arası Kaç KM

Uşak Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 524 km’dir. Uşak Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 371 km’dir.

Uşak Zonguldak Arası Kaç KM

Uşak Zonguldak Arası Kaç Saat

Uşak Zonguldak arası kaç saat; Uşak Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 524 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Uşak Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Uşak Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 371 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Uşak Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Uşak Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 524 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 29 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 42 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Uşak Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Uşak Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.