Uşak Salihli Arası Kaç KM

Uşak Salihli arası kaç km; yazımızda öncelikle Uşak ve Salihli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Uşak Salihli arası kaç km? Uşak Salihli arası kaç saat? Uşak Salihli yol tarifi? Uşak Salihli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Uşak ile Salihli İli Hakkında Genel Bilgiler

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ilinin yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Salihli ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Salihli ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,359 km2dir. Salihli ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 29′ 13.4736” Kuzey ve 28° 8′ 16.9872” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Uşak Salihli Arası Kaç KM

Uşak Salihli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 135 km’dir. Uşak Salihli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 105 km’dir.

Uşak Salihli Arası Kaç KM

Uşak Salihli Arası Kaç Saat

Uşak Salihli arası kaç saat; Uşak Salihli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 135 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Uşak Salihli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Uşak Salihli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 105 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Uşak Salihli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Uşak Salihli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 135 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 8 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 11 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Uşak Salihli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Uşak Salihli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Salihli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Salihli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.