İçeriğe geç

Isparta Uşak Arası Kaç KM

Isparta Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Isparta ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Isparta Uşak arası kaç km? Isparta Uşak arası kaç saat? Isparta Uşak yol tarifi? Isparta Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Isparta ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Isparta Uşak Arası Kaç KM

Isparta Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 174 km’dir. Isparta Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 143 km’dir.

Isparta Uşak Arası Kaç KM

Isparta Uşak Arası Kaç Saat

Isparta Uşak arası kaç saat; Isparta Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 174 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Isparta Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir. Isparta Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 143 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Uçak ile;

45 dakika

Isparta Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Isparta Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 174 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 10 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 14 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Isparta Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Isparta Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.