İçeriğe geç

Gümüşhane Uşak Arası Kaç KM

Gümüşhane Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Gümüşhane ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gümüşhane Uşak arası kaç km? Gümüşhane Uşak arası kaç saat? Gümüşhane Uşak yol tarifi? Gümüşhane Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gümüşhane ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane Uşak Arası Kaç KM

Gümüşhane Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1072 km’dir. Gümüşhane Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 868 km’dir.

Gümüşhane Uşak Arası Kaç KM

Gümüşhane Uşak Arası Kaç Saat

Gümüşhane Uşak arası kaç saat; Gümüşhane Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1072 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat sürmektedir. Gümüşhane Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat sürmektedir. Gümüşhane Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 868 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat

Otobüs ile;

14 saat

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Gümüşhane Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gümüşhane Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1072 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 59 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 86 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gümüşhane Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gümüşhane Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.