İçeriğe geç

Giresun Uşak Arası Kaç KM

Giresun Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Giresun ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Giresun Uşak arası kaç km? Giresun Uşak arası kaç saat? Giresun Uşak yol tarifi? Giresun Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Giresun ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Giresun Uşak Arası Kaç KM

Giresun Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 982 km’dir. Giresun Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 808 km’dir.

Giresun Uşak Arası Kaç KM

Giresun Uşak Arası Kaç Saat

Giresun Uşak arası kaç saat; Giresun Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 982 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Giresun Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Giresun Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 808 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Giresun Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Giresun Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 982 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 55 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 79 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Giresun Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Giresun Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.