İçeriğe geç

Gaziantep Uşak Arası Kaç KM

Gaziantep Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Gaziantep ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gaziantep Uşak arası kaç km? Gaziantep Uşak arası kaç saat? Gaziantep Uşak yol tarifi? Gaziantep Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gaziantep ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Gaziantep ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gaziantep ili yüzölçümü yaklaşık 6,803 km2’dir. Gaziantep ilinin coğrafi konumu ise 37°02′26″K 37°18′25″D GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Gaziantep Uşak Arası Kaç KM

Gaziantep Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 897 km’dir. Gaziantep Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 723 km’dir.

Gaziantep Uşak Arası Kaç KM

Gaziantep Uşak Arası Kaç Saat

Gaziantep Uşak arası kaç saat; Gaziantep Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 897 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat sürmektedir. Gaziantep Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat sürmektedir. Gaziantep Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 723 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat

Otobüs ile;

12 saat

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Gaziantep Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gaziantep Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 897 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 50 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 72 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gaziantep Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gaziantep Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gaziantep’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gaziantep’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.