İçeriğe geç

Eskişehir Uşak Arası Kaç KM

Eskişehir Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Uşak arası kaç km? Eskişehir Uşak arası kaç saat? Eskişehir Uşak yol tarifi? Eskişehir Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Uşak Arası Kaç KM

Eskişehir Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 217 km’dir. Eskişehir Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 156 km’dir.

Eskişehir Uşak Arası Kaç KM

Eskişehir Uşak Arası Kaç Saat

Eskişehir Uşak arası kaç saat; Eskişehir Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 217 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 156 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 42 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

42 dakika

Eskişehir Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 217 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 12 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 18 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.