İçeriğe geç

Erzincan Uşak Arası Kaç KM

Erzincan Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Erzincan ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Erzincan Uşak arası kaç km? Erzincan Uşak arası kaç saat? Erzincan Uşak yol tarifi? Erzincan Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Erzincan ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km2’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Erzincan Uşak Arası Kaç KM

Erzincan Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1061 km’dir. Erzincan Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 878 km’dir.

Erzincan Uşak Arası Kaç KM

Erzincan Uşak Arası Kaç Saat

Erzincan Uşak arası kaç saat; Erzincan Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1061 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat sürmektedir. Erzincan Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat sürmektedir. Erzincan Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 878 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat

Otobüs ile;

14 saat

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Erzincan Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Erzincan Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1061 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 59 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 85 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Erzincan Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Erzincan Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.