İçeriğe geç

Edirne Uşak Arası Kaç KM

Edirne Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Edirne ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Edirne Uşak arası kaç km? Edirne Uşak arası kaç saat? Edirne Uşak yol tarifi? Edirne Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Edirne ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Edirne ili;

Marmara bölgesinde yer alan Edirne ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Edirne ili yüzölçümü yaklaşık 6,098 km2’dir. Edirne ilinin coğrafi konumu ise 41.288°K 26.5215°D GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Edirne Uşak Arası Kaç KM

Edirne Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 707 km’dir. Edirne Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 413 km’dir.

Edirne Uşak Arası Kaç KM

Edirne Uşak Arası Kaç Saat

Edirne Uşak arası kaç saat; Edirne Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 707 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Edirne Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Edirne Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 413 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Edirne Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Edirne Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 707 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 39 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 57 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Edirne Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Edirne Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Edirne’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Edirne’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.