İçeriğe geç

Düzce Uşak Arası Kaç KM

Düzce Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Uşak arası kaç km? Düzce Uşak arası kaç saat? Düzce Uşak yol tarifi? Düzce Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Düzce Uşak Arası Kaç KM

Düzce Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 445 km’dir. Düzce Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 294 km’dir.

Düzce Uşak Arası Kaç KM

Düzce Uşak Arası Kaç Saat

Düzce Uşak arası kaç saat; Düzce Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 445 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Düzce Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 294 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 53 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

53 dakika

Düzce Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 445 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 25 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 36 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.