İçeriğe geç

Çorum Uşak Arası Kaç KM

Çorum Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Çorum ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çorum Uşak arası kaç km? Çorum Uşak arası kaç saat? Çorum Uşak yol tarifi? Çorum Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çorum ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Çorum Uşak Arası Kaç KM

Çorum Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 617 km’dir. Çorum Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 520 km’dir.

Çorum Uşak Arası Kaç KM

Çorum Uşak Arası Kaç Saat

Çorum Uşak arası kaç saat; Çorum Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 617 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. Çorum Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Çorum Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 520 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 11 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 11 dakika

Çorum Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çorum Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 617 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 34 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 50 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çorum Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çorum Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.