İçeriğe geç

Çankırı Uşak Arası Kaç KM

Çankırı Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Çankırı ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çankırı Uşak arası kaç km? Çankırı Uşak arası kaç saat? Çankırı Uşak yol tarifi? Çankırı Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çankırı ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Çankırı ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Çankırı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çankırı ili yüzölçümü yaklaşık 7,388 km2’dir. Çankırı ilinin coğrafi konumu ise 40° 30′41°K 32° 30′34°D GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Çankırı Uşak Arası Kaç KM

Çankırı Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 512 km’dir. Çankırı Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 420 km’dir.

Çankırı Uşak Arası Kaç KM

Çankırı Uşak Arası Kaç Saat

Çankırı Uşak arası kaç saat; Çankırı Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 512 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Çankırı Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Çankırı Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 420 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 3 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat 3 dakika

Çankırı Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çankırı Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 512 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 29 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 41 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çankırı Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çankırı Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çankırı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çankırı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.