İçeriğe geç

Bolu Uşak Arası Kaç KM

Bolu Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Uşak arası kaç km? Bolu Uşak arası kaç saat? Bolu Uşak yol tarifi? Bolu Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Bolu Uşak Arası Kaç KM

Bolu Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 460 km’dir. Bolu Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 297 km’dir.

Bolu Uşak Arası Kaç Saat

Bolu Uşak arası kaç saat; Bolu Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 460 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Bolu Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 297 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 53 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

53 dakika

Bolu Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 460 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 26 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.