İçeriğe geç

Bingöl Uşak Arası Kaç KM

Bingöl Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Bingöl ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bingöl Uşak arası kaç km? Bingöl Uşak arası kaç saat? Bingöl Uşak yol tarifi? Bingöl Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bingöl ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Bingöl ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bingöl ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bingöl ili yüzölçümü yaklaşık 8,253 km2’dir. Bingöl ilinin coğrafi konumu ise 39°02′28″K 40°40′33″D GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Bingöl Uşak Arası Kaç KM

Bingöl Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1199 km’dir. Bingöl Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 963 km’dir.

Bingöl Uşak Arası Kaç Saat

Bingöl Uşak arası kaç saat; Bingöl Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1199 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Bingöl Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Bingöl Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 963 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 46 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 46 dakika

Bingöl Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bingöl Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1199 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 66 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 96 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bingöl Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bingöl Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bingöl’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bingöl’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.