İçeriğe geç

Bilecik Uşak Arası Kaç KM

Bilecik Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Uşak arası kaç km? Bilecik Uşak arası kaç saat? Bilecik Uşak yol tarifi? Bilecik Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Uşak Arası Kaç KM

Bilecik Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 250 km’dir. Bilecik Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 171 km’dir.

Bilecik Uşak Arası Kaç Saat

Bilecik Uşak arası kaç saat; Bilecik Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 250 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 171 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

45 dakika

Bilecik Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 250 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 14 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 21 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.