İçeriğe geç

Batman Uşak Arası Kaç KM

Batman Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Batman ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Batman Uşak arası kaç km? Batman Uşak arası kaç saat? Batman Uşak yol tarifi? Batman Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Batman ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Batman Uşak Arası Kaç KM

Batman Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1291 km’dir. Batman Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1028 km’dir.

Batman Uşak Arası Kaç Saat

Batman Uşak arası kaç saat; Batman Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1291 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Batman Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Batman Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1028 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 52 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 52 dakika

Batman Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Batman Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1291 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 72 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 104 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Batman Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Batman Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.