İzmir Urla Arası Kaç KM

İzmir Urla arası kaç km; yazımızda öncelikle İzmir ve Urla şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İzmir Urla arası kaç km? İzmir Urla arası kaç saat? İzmir Urla yol tarifi? İzmir Urla arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İzmir ile Urla İli Hakkında Genel Bilgiler

İzmir ili;

Ege bölgesinde yer alan İzmir ilinin yüzölçümü yaklaşık 11.891 km2’dir.  İzmir ilinin coğrafi konumu ise 38.41273°N 27.13838°E GPS koordinatlarıdır.

Urla ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Urla ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 727 km2’dir. Urla ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 19′ 29.8920” Kuzey ve 26° 46′ 0.5124” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İzmir Urla Arası Kaç KM

İzmir Urla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 45 km’dir. İzmir Urla arası mesafe havayolu ile yaklaşık 36 km’dir.

İzmir Urla Arası Kaç KM

İzmir Urla Arası Kaç Saat

İzmir Urla arası kaç saat; İzmir Urla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 45 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakika sürmektedir. İzmir Urla arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir. İzmir Urla arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 35 kilometredir.

Özel araç ile;

30 dakika

Otobüs ile;

1 saat

İzmir Urla Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İzmir Urla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 45 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 4 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İzmir Urla Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İzmir Urla arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İzmir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Urla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Urla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.