Ürgüp Kayseri Arası Kaç KM

Ürgüp Kayseri arası kaç km; yazımızda öncelikle Ürgüp ve Kayseri şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ürgüp Kayseri arası kaç km? Ürgüp Kayseri arası kaç saat? Ürgüp Kayseri yol tarifi? Ürgüp Kayseri arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ürgüp ile Kayseri İli Hakkında Genel Bilgiler

Ürgüp ilçesi;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Ürgüp ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 587 km2’dir. Ürgüp ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 37′ 52.2048” Kuzey ve 34° 54′ 43.8552” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ilinin yüzölçümü yaklaşık 17,170 km2dir. Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 38° 43′ 13.7640” Kuzey ve 35° 28′ 57.3492” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ürgüp Kayseri Arası Kaç KM

Ürgüp Kayseri arası mesafe karayolu ile yaklaşık 66 km’dir.

Ürgüp Kayseri Arası Kaç KM

Ürgüp Kayseri Arası Kaç Saat

Ürgüp Kayseri arası kaç saat; Ürgüp Kayseri arası mesafe karayolu ile yaklaşık 66 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Ürgüp Kayseri arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Ürgüp Kayseri Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ürgüp Kayseri arası mesafe karayolu ile yaklaşık 66 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 6 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ürgüp Kayseri Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ürgüp Kayseri arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ürgüp’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ürgüp’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.