Ümraniye Pendik Arası Kaç KM

Ümraniye Pendik arası kaç km; yazımızda öncelikle Ümraniye ve Pendik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ümraniye Pendik arası kaç km? Ümraniye Pendik arası kaç saat? Ümraniye Pendik yol tarifi? Ümraniye Pendik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ümraniye ile Pendik İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Ümraniye ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Ümraniye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 46 km2’dir. Ümraniye ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 1′ 5.6424” Kuzey ve 29° 7′ 38.7624” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Pendik ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Pendik ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 190 km2dir. Pendik ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 52′ 45.5736” Kuzey ve 29° 15′ 29.2860” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ümraniye Pendik Arası Kaç KM

Ümraniye Pendik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 30 km’dir.

Ümraniye Pendik Arası Kaç KM

Ümraniye Pendik Arası Kaç Saat

Ümraniye Pendik arası kaç saat; Ümraniye Pendik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 30 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Ümraniye Pendik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

40 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Ümraniye Pendik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ümraniye Pendik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 30 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ümraniye Pendik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ümraniye Pendik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ümraniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ümraniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Pendik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Pendik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.